Rusza sezon treningowy

Zapraszamy na treningi już od 15 listopada!

Wtorki

Trening speed na rolkach - spotykamy się w każdy wtorek o godz. 19:30 w Katowicach na terenie MTK-Katowice "Skate in Park" ul. Bytkowska 1

Pierwsze zajęcia rozpoczynamy 15.11.2016r tor rolkowy + boisko hokejowe + strefa kubki. Wszystko tylko do naszej dyspozycji. Ćwiczymy technikę, wytrzymałość i szybkość. Każde zajęcia to spalonych 1200 kcal!

 

Piątki

Zajęcia ogólnorozwojowe będą się odbywać w każdy piątek o godzinie 19:15 w LO w Piekarach Śląskich na ulicy Gimnazjalnej 24. Pierwsze zajęcia rozpoczynamy 18.11.2016 r. Czas trwania jak zawsze 90 min.
Zajęcia w Piekarach Śląskich są tymczasowe, ponieważ w naszym dotychczasowym miejscu treningowym czyli w Rudzie Śląskiej prowadzony jest remont. Przewidywany czas zakończenia prac- koniec grudnia 2016.

Zachęcamy wszystkich na trening ogólnorozwojowy z naciskiem na koordynację ( wsparcie eliminacji upadków ) oraz dynamikę odbicia.

Opłata za wszystkie zajęcia do końca marca wynosi dla członków Stowarzyszenia 150 zł ( 39 zajęć - 58 godzin ćwiczeń ) oraz dodatkowo każde wejście na Skate in Park 5 zł płacone przy wejściu. 

Dla osób spoza klubu opłata wstępu na halę wynosi 10 zł. Pierwsze zajęcia GRATIS! Zapraszamy!

Comments are closed.