Firma ProLube nowym sponsorem

olej

Miło nam poinformować, iż do grona naszych partnerów dołączyła firma  ProLube GmbH  producent  Bio-Smarów i Bio Olejów Premium,  oferująca produkty o ponadprzeciętnych własnościach dedykowane do łożysk rolkowych . Jest to niezbędny produkt dla każdego kto kręci kilometry. Szczegóły na stronie http://www.prolube.de/pl.

W tym roku, dzięki uzyskanemu wsparciu ProLube GmbH produkty tej firmy będą
nagrodami dla części zwycięzców oraz rozlosowane spośród wszystkich uczestników zawodów zarówno w Katowicach jak i Rudzie Śląskiej.


Bio Wielozadaniowy Olej Smarujący i Penetrant
Posiada do 500% wyższe właściwości smarne od produktów opartych na bazie ropy naftowej oraz z dodatkiem silikonu i teflonu.

Idealny do smarowania łożysk do rolek i longboardów, łańcuchów rowerowych, łancuchów motocyklowych (Doskonały na mokre i suche warunki), pilarek, suwnic, linek metalowych, kół zębatych, części kosiarek, zawiasów, zamków, kłódek, kołowrotków, maszyn do szycia, części ślizgowych, części klimatyzacji, rolek, okien i innych nawet delikatnych mechanizmów. Chłodzi i obniża znacznie temperaturę pracujących elementów co gwarantuje utrzymanie najwyższych obrotów np. łożyska rolek. Bezpieczny dla tworzyw sztucznych, gumy jak i oringów. Dzięki bardzo wysokiej temperaturze zapłonu i doskonałej smarowności, obniża znacznie tarcie likwidując trzaski, piski - zapobiega zacieraniu i zapiekaniu się współpracujących elementów. Skutecznie wypiera wodę, zabezpiecza, zapobiega rdzy i korozji - posiada doskonałe właściwości dielektryczne i konserwujące. Idealny do stosowania na warunki suche jak i mokre.


Bio Penetrant i odrdzewiacz
Bardzo skuteczny Penetrant i odrdzewiacz. Tysiące zastosowań - do przemysłu, motoryzacji i domu. Rekomendowany do zastosowań w ciężkich warunkach przemysłowych i motoryzacji. 

Doskonale penetruje, odrdzewia i konserwuje. Poluzowuje zardzewiałe i zapieczone części. Dzięki niskiej lepkości bardzo dobrze penetruje - uwalnia zamrożone, zardzewiałe i zacinające się mechanizmy. Doskonale usuwa rdzę i korozję. Idealny do renowacji zardzewiałych i zapieczonych łożysk, łańcuchów, zawiasów, kłódek, zamków, nakrętek, śrub, rygli, linek, renowacji starych maszyn, elementów silników, przerdzewiałych układów wydechowych i elementów zawieszenia. Wytrzymały film olejowy znakomicie zabezpiecza spawy. Skutecznie wypiera wodę i zabezpiecza powierzchnie pozostawiając powłokę ochronną zapobiegającą powstawaniu rdzy i korozji.

 

Comments are closed.