Przygotowanie fizyczne

Przygotowanie fizyczne

Jeśli zaczynamy jeździć na rolkach, na pewno ważne jest czy uprawiacie lub uprawialiście jakiś sport. Zdecydowanie łatwiej i szybciej będzie jeździć osobom, które mają dobrą koordynację, silne mięśnie brzucha i mocne nogi. Niemniej jednak wszystko jest dla ludzi i każdy może poprawić swoją kondycję, co jest kwestią odpowiedniego zestawu ćwiczeń wzmacniających i konsekwencja.

Dołączając do nas w ramach wspólnych treningów ćwiczymy wszystkie ważne elementy. Jeśli natomiast chcesz samodzielnie pracować i znajdujesz odpowiednią motywację, wskażemy kilka przykładów ćwiczeń wzmacniających. Zachęcamy również do skorzystania z naszej publikacji „Trening rolkarza – kompletny zestaw ćwiczeń z programem treningowym" , który będzie dostępny w wersji komercyjne jw połowie 2016 r.

<<<   wstecz

 

 

Zestaw ćwiczeń dla początkujących

Dwie serie od 8 do 12 powtórzeń ( brzuszków i unoszenia tułowia – 15 powtórzeń ) około minuty przerwy miedzy ćwiczeniami. Deskę spróbuj utrzymać przez 30 sekund ( skracaj czas, jeśli utracisz prawidłową technikę wykonywania ćwiczenia )

cwiczenia

<<<   wstecz