Diagnostyka

Firma DIAGNOSTIX oraz Silesia Skating Team wspiera swoich członków poprzez umożliwienie chętnym skorzystania z kompleksowych w pełni profesjonalnych badań wydolnościowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Oferta firmy Diagnostix :

 

Badania wydolnościowe
W zależności od wymagań indywidualnych trenera, fizjologa lub lekarza istnieje możliwość stworzenia indywidualnego rodzaju testu specjalnie dostosowanego do badanego.
– badania ergospirometryczne
– pomiar zakwaszenia organizmu
– wingate test
– pomiar masy i analiza składu ciała
Warunkiem dopuszczenia do próby wydolnościowej jest dostarczenie pozytywnej opinii od lekarza sportowego o profilu kardiologicznym. Opinia taka wydawana jest na podstawie przeprowadzonych badań: podstawowe badania krwi i moczu, EKG, Echo serca oraz EKG próba wysiłkowa dla osób po 35 roku życia.
Komplet badań dla klubu Silesia Skating wyniesie 130 zł dla osób do 35 roku życia oraz 230 zł dla pozostałych.
W celu umówienia wizyty oraz otrzymania kontaktu na kooperująca przychodnie sportową proszę o kontakt na marketing@silesiaskating.pl

Konsultacje z dietetykiem
Diagnostix zajmuje się zdrowym żywieniem, wspomaganiem dietetycznym sportowców, odchudzaniem oraz leczeniem za pomocą diety.
Klienci mają dopasowaną, bogatą we wszystkie składniki pokarmowe oraz urozmaiconą dietę, która będzie kluczem do utrzymania zdrowia i osiągnięcia sukcesów w sporcie.
– diety redukcyjne
– diety sportowe
– diety lecznicze
– efektywność spalania tłuszczu
– badanie poziomu tkanki tłuszczowej

Dobranie planu treningowego
Kompleksowe programy treningowe układane dla każdego indywidualnie wraz z opieką trenerską (konsultacje i modyfikacje).
Wszystkich chętnych członków prosimy o kontakt na maila marketing@silesiaskating.pl w celu umówienia wizyty i odbioru vochera do firmy DIAGNOTIX uprawniającego do skorzystania z promocyjnej ceny usługi.
Badania odbywają się 1 raz w miesiącu w Katowicach lub w Wiśle w dowolnie umówionym terminie.